Kategorie

Polecamy

PRYMUS
1 990,00 zł

ŁÓŻKA DREWNIANE

Nowoczesne łóżka drewniane - młodzieżowe i dziecięce

Zdajemy sobie sprawę, jak istotną funkcję pełni sen. Dobrze przespana noc powoduje, że w każdy kolejny dzień wkraczamy z pozytywną energią i siłą. Dostrzegamy także ogromne ilości kiepskiej jakości łóżek, które zalewają rynek meblowy, więc w odpowiedzi na rosnące potrzeby postanowiliśmy przeistoczyć naszą pasję w pracę i zajęliśmy się tworzeniem łóżek wysokiej jakości w rozsądnej cenie.

Naszą ambicją było stworzenie stabilnych i trwałych mebli, do których produkcji i montażu nie potrzeba gwoździ ani kleju. W tym celu wybraliśmy sklejkę drewnianą, którą można łatwo modyfikować, a w efekcie tworzyć skomplikowane kształty. Nie są to typowe meble drewniane, charakteryzują się jednak o wiele większą precyzją wykonania.

Łóżka dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Tworzymy łóżka dziecięce, łóżka młodzieżowe oraz dla dorosłych. Mogą Państwo wybierać spośród bogatej oferty kształtów, kolorów i rozmiarów. Nasze łóżka wyglądają bardzo schludnie i naturalnie, a w połączeniu z dopasowanymi stylem i kolorem szafkami, które również oferujemy, mogą Państwo tworzyć nowoczesne i jednocześnie przytulne aranżacje w pokojach swoich mniejszych i starszych pociech.

Nowoczesne łóżka

Wiemy o tym, że łóżko nie służy tylko do spania. Wykorzystywane jest także do krótkiej chwili odpoczynku w ciągu dnia, niektórzy lubią w łóżku poczytać, obejrzeć film czy bajkę, pograć w gry z rodzeństwem czy po prostu porozmawiać w przytulnej atmosferze o swoich zmartwieniach, dlatego przygotowaliśmy nowoczesne łóżka, które posiadają szereg dodatkowych funkcji. Nazwaliśmy je adekwatnie, aby każdy, wybierając łóżko, mógł wybrać takie, które będzie odpowiadało jego osobowości. W naszej ofercie znajdą Państwo łóżko dla dzieci i nie tylko Śpioch, które nie tylko jest bardzo wygodne, ale też posiada ogromną wysuwaną szufladę, do której szybko można schować pościel, jeśli przed rannym wyjściem do szkoły brakuje czasu, bo miało się ochotę pospać chwilę dłużej. W ofercie naszych nowoczesnych łóżek dostępne jest także łóżko Pracuś, wyposażone w specjalny stolik, na którym można trzymać notatki lub laptopa czy też łóżko Prymus ze specjalną półką na książki.

Pełne bezpieczeństwo

Nasze łóżka dziecięce i łóżka młodzieżowe posiadają nie tylko niebanalny design, lecz są także w pełni bezpieczne. Nie są to typowe, masywne łóżka drewniane. Wykonywane przez nas nowoczesne łóżka charakteryzują się większą lekkością, nadają się też do różnego typu aranżacji, zarówno w pokojach najmniejszych dzieci, jak i tych starszych. Często wybierane są także przez dorosłych, co umożliwia nasza szeroka oferta rozmiarów.

Nasze łóżka tworzone są z materiałów pochodzących jedynie od polskich dostawców, produkowane są również w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, z której na pewno wybiorą dla siebie odpowiedni model Państwa dzieci, a może nawet i Państwo. My zadbamy o jak najszybszą przesyłkę, aby jak najszybciej mogli się Państwo cieszyć nowoczesnym łóżkiem. Nasze łóżka dziecięce i łóżka młodzieżowe są niebywale proste w konstrukcji, dlatego bez problemu poradzą sobie Państwo z ich montażem. Zadbaliśmy o to, aby wszelkie elementy doskonale do siebie pasowały, dzięki czemu nasze łóżka dla dzieci i inne można składać bez użycia wkrętów i gwoździ, co tylko dodatkowo zwiększa walory bezpieczeństwa.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, pozostajemy także do dyspozycji, dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

ŚNIMISIE - nowoczesne łóżka drewniane dla każdego