Categories

Recommended

PRYMUS
€990.00

ABOUT COMPANY

Marka „Śnimisie” powstała z potrzeby tworzenia mebli w prostej formie, wysokiej jakości i za rozsądną cenę. Inspiracją architektów z pracowni 81.WAW.PL były stare, drewniane konstrukcje wznoszone bez użycia gwoździ. To miedzy innymi dlatego łóżka „Śnimisie” są wykonane nie z drewna, a ze sklejki, która powstaje z połączenia krzyżujących się warstw drewna. Jedną z jej największych zalet jest elastyczność - można ją dowolnie modelować, dlatego idealnie nadaje się do produkcji mebli o nietypowych kształtach. Jest także bardzo wytrzymała, a produkty wykonane ze sklejki służą przez długie lata. Dzięki metodzie na tak zwany wcisk nie trzeba używać ani wkrętów, ani kleju. Wystarczy poszczególne elementy wcisnąć w odpowiednie miejsce, aby złożyć każde łóżko z tej serii.
 


„Śnimisie” to linia łóżek, z których każde z nich nosi inną nazwę. Ułatwia ona dopasowanie konkretnego modelu do swojej osobowości. Każdy z modeli został zaprojektowany tak, aby nazwa idealnie oddawała jego szczególne cechy i funkcje, jakie ma spełniać. Nie od dziś bowiem wiadomo, że łóżko służy nie tylko do spania.

„Śnimisie” to w 100% Polski produkt. Meble zostały zaprojektowane przez polskich architektów z pracowni 81.WAW.PL. Drewno z jakiego sa wykonywane pochodzi z polskich lasów. Produkcja odbywa się także w Polsce.